Jalkapallo

OTTELUOHJELMA

Olet täällä: Etusivu / Jalkapallo / IKU CUP / OTTELUOHJELMA

OTTELUOHJELMA IKU CUP 19.-20.8.2017

Otteluohjelma on julkaistu! Muutokset vielä mahdollisia.

Kentät ovat numeroitu yhdestä seitsemään ja lisäksi kentillä voi olla yhteistyökumppani, jonka materiaalin näkeminen voi helpottaa kentän löytämistä. Kentät ja palvelut osastosta löytyy kenttäkartta. Yhteistyökumppaniemme kentät ovat:

Kenttä 1:

IKM-kuluttaja-RGB

Kesän parhaat perhelomat Pärnuun ja Tallinnaan Ikaalisten Matkatoimistosta.



Kenttä 2:
Holvikoti (kopio)

kenttä 3:
BDO (kopio) (kopio)

Kenttä 4:

Kannosto logo


Kenttä 5:
OP Pohjola liikemerkki RGB 300dpi (kopio)
                           OP Satapirkka

Kenttä 6:
Logo arkta (kopio)


Kenttä 7:
IKU
           IKU


P6, pelimuoto 5v5, 2x15min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
114 19.08 10:05 P6 Ylöjärven Ilves Sininen Apassit Punaiset 6 Arkta
126 19.08 10:05 P6 Apassit Mustat Ylöjärven Ilves Punainen 7 IKU
128 19.08 11:20 P6 Kankaanpään Pallo Ylöjärven Ilves Sininen 7 IKU
117 19.08 11:55 P6 Apassit Punaiset Ylöjärven Ilves Punainen 6 Arkta
129 19.08 11:55 P6 Ylöjärven Ilves Musta Apassit Mustat 7 IKU
131 19.08 13:10 P6 Ylöjärven Ilves Sininen Apassit Valkoinen 7 IKU
121 19.08 14:25 P6 Apassit Punaiset Ylöjärven Ilves Musta 6 Arkta
133 19.08 14:25 P6 Apassit Valkoinen IKU 7 IKU
134 19.08 15:00 P6 Ylöjärven Ilves Punainen Apassit Valkoinen 7 IKU
123 19.08 15:35 P6 Kankaanpään Pallo Apassit Mustat 6 Arkta
135 19.08 15:35 P6 Ylöjärven Ilves Musta IKU 7 IKU
124 19.08 16:50 P6 IKU Kankaanpään Pallo 6 Arkta

P7, pelimuoto 5v5, 2x15min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
113 19.08 09:30 P7 IKU TPV 6 Arkta
125 19.08 09:30 P7 Ylöjärven Ilves Punainen Parkunmäen Apassit Musta 7 IKU
115 19.08 10:45 P7 Ylöjärven Ilves Punainen Parkunmäen Apassit Punainen 6 Arkta
127 19.08 10:45 P7 Parkunmäen Apassit Musta Ylöjärven Ilves Sininen 7 IKU
116 19.08 11:20 P7 Kankaanpään Pallo TPV 6 Arkta
118 19.08 12:35 P7 IKU Ylöjärven Ilves Sininen 6 Arkta
130 19.08 12:35 P7 Kankaanpään Pallo Parkunmäen Apassit Musta 7 IKU
119 19.08 13:10 P7 Parkunmäen Apassit Punainen TPV 6 Arkta
120 19.08 13:45 P7 Kankaanpään Pallo Ylöjärven Ilves Sininen 6 Arkta
132 19.08 13:45 P7 IKU Ylöjärven Ilves Punainen 7 IKU
122 19.08 15:00 P7 IKU Parkunmäen Apassit Punainen 6 Arkta

P8, pelimuoto 5v5, 2x15min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
136 20.08 10:55 P8 IKU Apassit Punainen 7 IKU
137 20.08 12:45 P8 FC Ulvila Apassit Punainen 6 ARKTA
138 20.08 13:25 P8 IKU NoPS Valkoinen 6 ARKTA
139 20.08 14:00 P8 NoPS Harmaa Karhu-Futis 6 ARKTA
140 20.08 14:00 P8 Ylöjärven Ilves Punainen Apassit Valkoinen 7 IKU
141 20.08 14:35 P8 FC Ulvila Ylöjärven Ilves Sininen 6 ARKTA
142 20.08 14:35 P8 Apassit Punainen NoPS Valkoinen 7 IKU
143 20.08 15:15 P8 Ylöjärven Ilves Punainen Karhu-Futis 6 ARKTA
144 20.08 15:15 P8 NoPS Harmaa Apassit Valkoinen 7 IKU
145 20.08 15:50 P8 IKU FC Ulvila 6 ARKTA
146 20.08 16:25 P8 Ylöjärven Ilves Sininen NoPS Valkoinen 6 ARKTA
147 20.08 17:05 P8 Ylöjärven Ilves Punainen NoPS Harmaa 6 ARKTA
148 20.08 17:05 P8 Apassit Valkoinen Karhu-Futis 7 IKU
149 20.08 17:40 P8 IKU Ylöjärven Ilves Sininen 6 ARKTA


P9, pelimuoto 5v5, 2x15min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
150 20.08 08:30 P9 Parkunmäen Apassit Yilves P08 Sininen 6 ARKTA
151 20.08 08:30 P9 IKU Sininen Kankaanpään pallo 7 IKU
152 20.08 09:05 P9 IKU Keltainen Yilves P08 Valkoinen 6 ARKTA
153 20.08 09:05 P9 FC Ulvila NoPS Musta 7 IKU
154 20.08 09:45 P9 Kankaanpään pallo Parkunmäen Apassit 6 ARKTA
155 20.08 09:45 P9 Nokian Pyry IKU Sininen 7 IKU
156 20.08 10:20 P9 Ilves vihreä Yilves P08 Sininen 6 ARKTA
157 20.08 10:20 P9 IKU Keltainen FC Ulvila 7 IKU
158 20.08 10:55 P9 Yilves P08 Valkoinen NoPS Musta 6 ARKTA
159 20.08 11:35 P9 Kankaanpään pallo Ilves vihreä 6 ARKTA
160 20.08 11:35 P9 Yilves P08 Sininen Nokian Pyry 7 IKU
161 20.08 12:10 P9 IKU Keltainen NoPS Musta 6 ARKTA
162 20.08 12:10 P9 Yilves P08 Valkoinen FC Ulvila 7 IKU
163 20.08 12:45 P9 Parkunmäen Apassit Nokian Pyry 7 IKU
164 20.08 13:25 P9 IKU Sininen Ilves vihreä 7 IKU


P10, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
102 20.08 09:00 P10 IKU Parkunmäen Apassit 07 Musta 5 Satapirkan Osuuspankki
103 20.08 09:45 P10 Minto KaPa 5 Satapirkan Osuuspankki
104 20.08 10:35 P10 VJS United PJK 5 Satapirkan Osuuspankki
105 20.08 11:20 P10 Nokian Pyry Minto 5 Satapirkan Osuuspankki
106 20.08 12:05 P10 Parkunmäen Apassit 07 Musta VJS United 5 Satapirkan Osuuspankki
107 20.08 12:55 P10 KaPa IKU 5 Satapirkan Osuuspankki
108 20.08 13:40 P10 VJS United Nokian Pyry 5 Satapirkan Osuuspankki
109 20.08 14:25 P10 KaPa Parkunmäen Apassit 07 Musta 5 Satapirkan Osuuspankki
110 20.08 15:15 P10 PJK IKU 5 Satapirkan Osuuspankki
111 20.08 16:00 P10 IKU Minto 5 Satapirkan Osuuspankki
112 20.08 16:45 P10 PJK Nokian Pyry 5 Satapirkan Osuuspankki


P11, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
58 19.08 08:15 P11_A TPV Valkoinen PJK 5 Satapirkan Osuuspankki
59 19.08 09:00 P11_A Tuisku Musta Apassit P06 4 LVI-Talo Kannosto
51 19.08 10:35 P11_A Tuisku Musta PJK 4 LVI-Talo Kannosto
50 19.08 10:35 P11_A Apassit P06 TPV Valkoinen 5 Satapirkan Osuuspankki
55 19.08 13:40 P11_A PJK Apassit P06 4 LVI-Talo Kannosto
54 19.08 13:40 P11_A TPV Valkoinen Tuisku Musta 5 Satapirkan Osuuspankki
52 19.08 09:50 P11_B Tuisku Keltainen Parkunmäen Apassit 07 Punainen 5 Satapirkan Osuuspankki
57 19.08 11:20 P11_B IKU Tuisku Keltainen 5 Satapirkan Osuuspankki
56 19.08 12:10 P11_B FC Rauma Parkunmäen Apassit 07 Punainen 5 Satapirkan Osuuspankki
60 19.08 14:30 P11_B Tuisku Keltainen FC Rauma 5 Satapirkan Osuuspankki
48 19.08 15:15 P11_B Parkunmäen Apassit 07 Punainen IKU 5 Satapirkan Osuuspankki
53 19.08 16:50 P11_B IKU FC Rauma 5 Satapirkan Osuuspankki

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
85 20.08 11:20 P11 B1 A2 3 BDO
94 20.08 11:20 P11 A1 B2 4 LVI-Talo Kannosto
87 20.08 12:55 P11 B3 A4 3 BDO
96 20.08 12:55 P11 A3 B4 4 LVI-Talo Kannosto
80 20.08 16:00 P11 P11 FINAALI Ott. 85 ja 94 voittajat 2 Holvikoti
100 20.08 16:00 P11 P11 sijat 3-4 Ott. 85 ja 94 hävinneet 4 LVI-Talo Kannosto
92 20.08 16:45 P11 P11 sijat 5-6 Ott. 87 ja 96 voittajat 3 BDO
101 20.08 16:45 P11 P11 sijat 7-8 Ott. 87 ja 96 hävinneet 4 LVI-Talo Kannosto


P12, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
36 19.08 08:15 P12_A IKU Apassit 4 LVI-Talo Kannosto
37 19.08 09:00 P12_A FC Vapsi PJK 5 Satapirkan Osuuspankki
41 19.08 11:20 P12_A PJK IKU 3 BDO
40 19.08 11:20 P12_A FC Vapsi Apassit 4 LVI-Talo Kannosto
46 19.08 14:30 P12_A IKU FC Vapsi 3 BDO
45 19.08 14:30 P12_A Apassit PJK 4 LVI-Talo Kannosto
43 19.08 12:55 P12_B KOPSE Laitilan Jyske 4 LVI-Talo Kannosto
44 19.08 12:55 P12_B Karhu-Futis Noormarkun Koitto 5 Satapirkan Osuuspankki
35 19.08 16:00 P12_B Karhu-Futis KOPSE 4 LVI-Talo Kannosto
47 19.08 16:00 P12_B Noormarkun Koitto Laitilan Jyske 5 Satapirkan Osuuspankki
39 19.08 17:35 P12_B KOPSE Noormarkun Koitto 4 LVI-Talo Kannosto
38 19.08 17:35 P12_B Laitilan Jyske Karhu-Futis 5 Satapirkan Osuuspankki

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
84 20.08 10:35 P12 A3 B4 3 BDO
93 20.08 10:35 P12 B3 A4 4 LVI-Talo Kannosto
75 20.08 12:05 P12 A1 B2 2 Holvikoti
86 20.08 12:05 P12 B1 A2 3 BDO
79 20.08 15:15 P12 P12 sijat 3-4 Ott. 75 ja 86 hävinneet 2 Holvikoti
90 20.08 15:15 P12 P12 sijat 7-8 Ott. 84 ja 93 hävinneet 3 BDO
99 20.08 15:15 P12 P12 sijat 5-6 Ott. 84 ja 93 voittajat 4 LVI-Talo Kannosto
69 20.08 16:00 P12 P12 FINAALI Ott. 75 ja 86 voittajat 1 Ikaalisten Matkatoimisto

P13, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
4 19.08 09:50 P13_A Ilves Jaakonmäki 04 VaPS Sininen 4 LVI-Talo Kannosto
6 19.08 12:10 P13_A VaPS Sininen Laitilan Jyske 3 BDO
18 19.08 12:10 P13_A FC Ulvila Ilves Jaakonmäki 04 4 LVI-Talo Kannosto
49 19.08 15:15 P13_A Laitilan Jyske Ilves Jaakonmäki 04 3 BDO
1 19.08 15:15 P13_A VaPS Sininen FC Ulvila 4 LVI-Talo Kannosto
3 19.08 16:50 P13_A FC Ulvila Laitilan Jyske 4 LVI-Talo Kannosto
12 19.08 08:30 P13_B Parkunmäen Apassit-04 VaPS Valkoinen 2 Holvikoti
11 19.08 08:30 P13_B PJK Mouma 3 BDO
30 19.08 09:50 P13_B VaPS Valkoinen PJK 3 BDO
42 19.08 10:35 P13_B Mouma Parkunmäen Apassit-04 3 BDO
7 19.08 13:40 P13_B VaPS Valkoinen Mouma 1 Ikaalisten Matkatoimisto
19 19.08 14:30 P13_B PJK Parkunmäen Apassit-04 2 Holvikoti

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
71 20.08 09:00 P13 B3 A4 2 Holvikoti
82 20.08 09:00 P13 A3 B4 3 BDO
74 20.08 11:20 P13 A1 B2 2 Holvikoti
65 20.08 12:05 P13 B1 A2 1 Ikaalisten Matkatoimisto
97 20.08 13:40 P13 P13 sijat 7-8 Ott. 71 ja 82 hävinneet 4 LVI-Talo Kannosto
78 20.08 14:25 P13 P13 FINAALI Ott. 74 ja 65 voittajat 2 Holvikoti
89 20.08 14:25 P13 P13 sijat 5-6 Ott. 71 ja 82 voittajat 3 BDO
91 20.08 16:00 P13 P13 sijat 3-4 Ott. 74 ja 65 hävinneet 3 BDO


P14, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
13 19.08 09:50 P14 Apassit IKU Sininen 2 Holvikoti
14 19.08 10:35 P14 IKU Sininen IkU Keltainen 2 Holvikoti
15 19.08 11:20 P14 FC Jazz -03 Apassit 2 Holvikoti
16 19.08 12:10 P14 FC Ulvila 03 IkU Keltainen 2 Holvikoti
17 19.08 12:55 P14 IKU Sininen FC Jazz -03 2 Holvikoti
20 19.08 15:15 P14 IkU Keltainen Apassit 2 Holvikoti
10 19.08 16:00 P14 FC Jazz -03 FC Ulvila 03 2 Holvikoti
21 19.08 17:35 P14 FC Ulvila 03 IKU Sininen 1 Ikaalisten Matkatoimisto

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
63 20.08 09:45 P14 IkU Keltainen FC Jazz -03 1 Ikaalisten Matkatoimisto
72 20.08 09:45 P14 Apassit FC Ulvila 03 2 Holvikoti
66 20.08 12:55 P14 P14 FINAALI Lohkovaiheen 1 ja 2 (IKU 2 putoaa) 1 Ikaalisten Matkatoimisto
76 20.08 12:55 P14 P14 sijat 3-4 Lohkovaiheen 3 ja 4 (IKU 2 putoaa) 2 Holvikoti


T13, pelimuoto 8v8, 2x20min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
34 19.08 09:50 T13_A Musan Salama D-tytöt Parkunmäen Apassit 1 Ikaalisten Matkatoimisto
25 19.08 11:20 T13_A Musan Salama D-tytöt SeMi 1 Ikaalisten Matkatoimisto
24 19.08 12:55 T13_A FC Nokia Parkunmäen Apassit 3 BDO
28 19.08 14:30 T13_A FC Nokia Musan Salama D-tytöt 1 Ikaalisten Matkatoimisto
29 19.08 16:00 T13_A Parkunmäen Apassit SeMi 3 BDO
33 19.08 17:35 T13_A SeMi FC Nokia 3 BDO
27 19.08 13:40 T13_B LeKi Futis D-tytöt SeMi Valkoinen 2 Holvikoti
26 19.08 13:40 T13_B Jalasjärven JALAS FC Ulvila 3 BDO
31 19.08 16:50 T13_B SeMi Valkoinen FC Ulvila 2 Holvikoti
32 19.08 16:50 T13_B LeKi Futis D-tytöt Jalasjärven JALAS 3 BDO
23 19.08 18:20 T13_B FC Ulvila LeKi Futis D-tytöt 3 BDO
22 19.08 18:20 T13_B Jalasjärven JALAS SeMi Valkoinen 4 LVI-Talo Kannosto

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
70 20.08 08:15 T13 B3 A4 2 Holvikoti
81 20.08 08:15 T13 A3 B4 3 BDO
83 20.08 09:45 T13 B1 A2 3 BDO
92 20.08 09:45 T13 A1 B2 4 LVI-Talo Kannosto
95 20.08 12:05 T13 T13 sijat 7-8 Ott. 70 ja 81 hävinneet 4 LVI-Talo Kannosto
67 20.08 13:40 T13 T13 FINAALI Ott. 83 ja 92 voittajat 1 Ikaalisten Matkatoimisto
88 20.08 13:40 T13 T13 sijat 5-6 Ott. 70 ja 81 voittajat 3 BDO
98 20.08 14:25 T13 T13 sijat 3-4 Ott. 83 ja 92 hävinneet 4 LVI-Talo Kannosto

T15, pelimuoto 8v8, 2x30min

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
5 19.08 12:10 T15 Kauhajoen Karhu T14 Sops 1 Ikaalisten Matkatoimisto
8 19.08 15:15 T15 Sops Haka C-TYTÖT 1 Ikaalisten Matkatoimisto
2 19.08 17:35 T15 Haka C-TYTÖT Kauhajoen Karhu T14 2 Holvikoti

ott. pvä klo Lohko Koti Vieras kenttä
61 20.08 08:15 T15 Haka C-TYTÖT Sops 1 Ikaalisten Matkatoimisto
64 20.08 10:35 T15 Sops Kauhajoen Karhu T14 1 Ikaalisten Matkatoimisto
68 20.08 14:25 T15 Kauhajoen Karhu T14 Haka C-TYTÖT 1 Ikaalisten Matkatoimisto